Diskuze: ASP.NET MVC3 tutoriály

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) ASP.NET MVC3 tutoriály American English version English version

Avatar
Slavomir
Redaktor
Avatar
Slavomir:

Ahojte, nedávno som sa začal učiť ASP.NET s C#. Našiel som dosť veľa tutoriálov s MVC 3, aj keď aktuálne je MVC 5. Sú tam veľké rozdiely? Má zmysel sa učiť aj z týchto tutoriálov?

 
Odpovědět 31.3.2016 15:26
Avatar
vajkuba1234
Člen
Avatar
Odpovídá na Slavomir
vajkuba1234:

Taky se ucim asp.net mvc, ale kdyz hledam, tak se divam co nejvice na datum a samozrejme na vice zdroju. Z tama uz vyctes, co se dost pouziva a nebo take reakce na Stack-overflow... Ale kdyz zase nevim, tak se zeptam znamych, kteri maji vice zkusenosti.

K tem verzim, nekde se neco dela stejne, jinde zase jinak, ale ja o spise beru jako inspiraci, jak resi dane problemy druzi a pak zase hledam, a hledam a hledam.

Nahoru Odpovědět 31.3.2016 15:33
No hope, no future, JUST WAR! For world peace Israel must be DESTROYED!
Avatar
vajkuba1234
Člen
Avatar
Odpovídá na Slavomir
vajkuba1234:

Edit: Jeste bych pripsal, ze obcas i kouknu na microsofti tutorial s Contoso University, i presto, ze to neni uplne idealni pristup (napr. do view cpou domain model misto viewmodelu)

Nahoru Odpovědět 31.3.2016 15:43
No hope, no future, JUST WAR! For world peace Israel must be DESTROYED!
Avatar
Slavomir
Redaktor
Avatar
Slavomir:

Mohol by ešte niekto napísať iný názor? :)

 
Nahoru Odpovědět 3.4.2016 12:09
Avatar
Marian Benčat
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Slavomir
Marian Benčat:

MVC 3 A MVC 5 se lisi,.. ale neni to zase tak obrovské, že by si nemohl čerpat i z Tutoriálů na MVC3,.. jen se budeš dostávat do situací, kdy ti to třeba nebude fungovat a budeš muset hledat, nebo ti to fungovat bude, ale ebude tvuj přístup ideální a z různých důvodů nejefektivnější,

Ucelený návod jak to dělat skutečně dobře nenajdeš.. buďto to není napsané, nebo autoři nemají čas na to to prozatím napsat.

Ideální přístupy stejně dostaneš až praxí, takže se neboj prostě učit a postupně se probojuješ k těm nejlepším způsobům, případně si utvoříš vlastní.

Nahoru Odpovědět 3.4.2016 15:57
"C# 3.0 (2007) volal Java 8 (2014), že chce svoje featury zpět"
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.