Diskuze: Deserializace a vybrání jen určitého prvku

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) Deserializace a vybrání jen určitého prvku American English version English version

Avatar
Veisman Jan
Člen
Avatar
Veisman Jan:

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možno v deserializaci vybrat jen určitý prvek, tak abych nemusel číst celý soubor. Řekněme, že chci List<uzivatel> a nic jiného deserializovat nebude i když prvků tam bude víc. Děkuji

 
Odpovědět 21.4.2016 17:17
Avatar
Odpovídá na Veisman Jan
sadlomaslox25:

ten popis je strasne obecny. chtelo by to asi videl zdrojovy soubor. ale obecne pokud neco nechces serializovat tak se pouziva attribut [IgnoreDataMember]. v ramci deserializace pokud vim tak se nejspis vzdycky nacte cely soubor a z neho se vytvori instance. pokud chces pracovat jen s casti xml/json souboru tak na to slouzi XmlReader/Json­TextReader (z JSON.NET). ty umoznuji nacist a pracovat s casti souboru.

 
Nahoru Odpovědět 21.4.2016 19:31
Avatar
Veisman Jan
Člen
Avatar
Veisman Jan:

JJ mám občas problém s vyjádřením. Jedná se o to, že když serializuju třeba List1 a List2. Tak jestli jde deserializovat třeba jen ten jeden konkrétní. A ne v xml ale v bináru.

 
Nahoru Odpovědět 21.4.2016 21:23
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.