Diskuze: Lock MDI child

C# .NET .NET (C# a Visual Basic) Lock MDI child American English version English version

Avatar
Peter Janičina:

Zdravim, da sa nejako zamknut mdi child okno s tym ze bude transparentne a disable vsetky controls na nom? Alebo Pridat do mdi child nejaky trasparentny panel alebo okno proste nieco kde by sa este mohli pridat tlacitko napr. odomknut. Skusal som nastavit na mdichild opacity ale nic to nezmenilo tak som potom skusil vytvorit form ktory je trasparenty a pridat ho do mdichild cez proceduru addownedform, vtedy zas bol problem s prekryvanim ostatnych mdi child okien. Vedel by mi niekto poradit ako toto vyriesit?

Vdaka

 
Odpovědět 24.10.2016 10:44
Avatar
Odpovídá na Peter Janičina
Michal Štěpánek:

Mohl bys to trošku upřesnit, nebo spíš napsat, čeho vlastně chceš dosáhnout?

Nahoru Odpovědět 25.10.2016 10:07
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Avatar
Odpovídá na Peter Janičina
Peter Janičina:

Uz to mam pridal som panel a ako backgroundimage som dal ToolStripRende­rer.CreateDisa­bledImage(valu­e) screen mdi childu, teraz by som potreboval ked zapnem nieco podobne ako alt + tab aby mi nabehol zoznam okien co mam otvorene, vie mi niekdo povedat ako urobit screenshot mdichildu ktore nie je aktivne?
Vdaka

 
Nahoru Odpovědět 25.10.2016 10:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.