Diskuze: Programátora pro web, Praha

Volná diskuze Programátora pro web, Praha

Avatar
tomas.jukl
Člen
Avatar
tomas.jukl:

Ahoj,

hledám společníka-programátora, který by mi pomohl dotáhnout jeden webový projekt. Jde o zajímavou a užitečnou webovou službu/appku, má už kompletní popis všech funkcionalit a hotový grafický design, a teď bych ji rád realizoval společně s někým, kdo je spolehlivý a práce ho bude bavit. Je mi relativně jedno, v čem to bude udělané, to nechám na zvážení programátora. Jde mi o rychlou a hlavně spolehlivou komunikaci a možnost se normálně potkat, ne aby se ten člověk po měsíci najednou odmlčel a dělal mrtvýho brouka. Z toho důvodu hledám člověka z Prahy či okolí.

Díky

S pozdravem Tom Jukl
tomas.jukl@gmail.com

 
Odpovědět 26.2.2015 11:28
Avatar
BlugW
Redaktor
Avatar
Odpovídá na tomas.jukl
BlugW:

Víš přesně co chceš, ale nikde nevidím co za odvedenou práci nabízíš.

Nahoru Odpovědět 26.2.2015 14:11
Pořiď si mac na www.appletrh.cz. Novinky a zajímavosti ze světa Apple na https://www.applemagazin.com
Avatar
tomas.jukl
Člen
Avatar
tomas.jukl:

Díky, trefná připomínka. Rád bych se s dotyčným dělil o zisk z projektu - napsal jsem že hledám "společníka" a uznávám, že z toho to asi nešlo poznat; je to moc obecné. Detaily samozřejmě rád dořeším s kýmkoliv, kdo se přihlásí. Ještě jednou díky za připomínku.

 
Nahoru Odpovědět 26.2.2015 14:21
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.