Avatar
javakoder1
Člen
Avatar
javakoder1:

Prosím Vás potřebuju nějaké tutoriály k programu corel. Máme uplně debilní školní materiály a navíc ani jednotlivé příkazy v mém corelu nefungují správně mám pocit že jsou 100 let staré. Nevěděl by někdo o nějakých super tutoriálech?

 
Odpovědět 12.10.2013 22:00
Avatar
Michal Martinek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na javakoder1
Michal Martinek:

No mě přišel Corel dost intuitivní, ale kreslil jsem v tom jenom dva dny nějaké výkresky a udělal jsem, co jsem potřeboval.
Tutoriály česky: http://www.youtube.com/watch?… má to 8 dílů, tak snad budeš po nich v Corelu trochu jistější, ale jestli hledáš něco více profi, tak to jedině AJ.
Snad jsem aspoň trochu pomohl.

 
Nahoru Odpovědět 13.10.2013 19:32
Avatar
javakoder1
Člen
Avatar
Odpovídá na Michal Martinek
javakoder1:

Díky za snahu, ale ty tutoriály na youtube znám a v angličtině to není to pravý ořechový :)

 
Nahoru Odpovědět 13.10.2013 23:15
Avatar
Michal Martinek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na javakoder1
Michal Martinek:

Zkus promluvit s učitelem. Máš stejnou verzi programu, se kterým by jste měli pracovat?
Tady je uživatelská příručka pro X3 http://www.roznovskastredni.cz/…ite%20X3.pdf to je asi jediné co pro tebe můžu udělat, jestli to ještě neznáš. A o těch tutoriálech popřemýšlej, ta angličtina bývá jednoduchá, vidíš všechno,co dělá a za zkoušku nic nedáš.

 
Nahoru Odpovědět 14.10.2013 7:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.