Diskuze: Hledá se grafik 3D / 2D

Grafika Grafika a design Hledá se grafik 3D / 2D

Avatar
age.new
Člen
Avatar
age.new:

Zdravím,

hledám a nemůžu nalézt grafika pro menší tvorbu 3D (respektive 2D) k malému projektu.

Od grafika bych potřeboval udělat jeden velký low-poly 3D model prostředí (komplet s texturama!) podle dohodnutých kritérií, tak aby mi to sedělo do enginu. Graficky zasazeno do sci-fi, něco jako ufonská planeta. Pohyb hráče je vedený jen ve dvou osách, takže nebudou žádné kopce, schody a rád bych se vyhnul i interiérům. Model je nutné vyexportovat do 3DS, bez animací a jiných udělátek. Zajímavou inspirací pro objekty se mi jeví mapy ze StarCraftu / SpaceHulk. Měřítko modelu jen tak pro odhad: postava má 1x1, celá mapa by měla mít kolem 1000x1000.

Dále by bylo třeba vytvořit 3D modely postav (jsou jen dvě). Zde by to měl být High-poly model, avšak do enginu se budou importovat jen 2D bitmapy, kde si pak z toho udělám animace. Takže není nutná znalost kostí a dalších vymožeností.

Dále by bylo potřeba vytvořit High-Poly modely zbraní (opět jsou jen dvě). Opět jako u modelů postav, rozsnímkovat na bitmapy.

  • nějaké další obrázky dle potřeby.

Pozn.:
Projekt je to skromný a neočekávám žádnou publicitu ani výdělek. Jde mi hlavně o to vyzkoušet možnosti a optimalizaci UDP/TCP komunikace, na které to může klidně všechno krachnout. Rád bych vytvořil funkční komunikaci server x klient, kdy bude na jedné mapě běhat stovky hráčů.

Pokud by to někoho zajímalo, ať se mi klidně ozve. Nejlépe grafik, který by si chtěl rozšířit portfólio prací a hledá náměty (a kritiku) :)

Mail: age.new(zavinac)a­tlas.cz

Alex

 
Odpovědět 1.4.2013 16:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.