Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.
Avatar
Jurajs
Člen
Avatar
Jurajs:

Ahoj, prosím vás, poraďte mi, jak optimalizovat web, aby se mi web nerozjížděl na monitorech s větším rozlišením dá se to udělat pomocí CSS?? Nebo jak? poraďte mi prosím??? Dík moc

 
Odpovědět 19.5.2014 8:16
Avatar
ONEbit
Člen
Avatar
ONEbit:

Dobrý den,

pravděpodobně bude nejlepší si nastavit nějaké maximální a minimální hranice pro roztahování a zmenšování webu pomocí max-width a min-width. Doporučujeme tedy web optimalizovat pro nastavené rozsahy, a pokud by měl uživatel širší monitor, tak se zabrání tomu, aby se stránka dále roztahovala.
Pokud by toto řešení nebylo vhodné použít pro tvoji stránku, prosíme o upřesnění dotazu, například i s udělaným screenem.

Doufám, že tato odpověď pomohla.
Hezký den přeje webhosting ONEbit.cz

 
Nahoru Odpovědět  +1 19.5.2014 14:19
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.