Ostrava? A chceš nakopnout v celodenním kurzu programování od 1999 Kč? Vypsali jsme pro vás první termín.

Diskuze: zasílání hromadné korespondence

HTML a CSS Webdesign zasílání hromadné korespondence

Avatar
Tomáš Vlček:

Dobrý den, potřebuji poslat hromadnou korespondenci (na cca 50 000 e-mailových adres). Zkoušel jsem to z mého mailu na onebit.cz, kde je možnost poslat najednou 200 mailů. Začlo mi to chodit na druhé straně do spamu. Jak to prosím jednoduše udělat, abych poslal co nejvíce mailů najednou, tak aby to došlo na druhé straně do doručené pošty (ne do spamu). Děkuji.

 
Odpovědět 13. července 10:55
Avatar
tomasmanhal
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš Vlček
tomasmanhal:

Pokud jsi získal záporné hodnocení ze strany poskytovatele emailových služeb adresátů, tak s tím nic už neuděláš. Pokud ne, tak rozesílat třeba přes Mailchimp a postupně. A samozřejmě dodržovat mailovou etiketu.

http://www.mail-komplet.cz/…ly-do-spamu/

Editováno 13. července 11:21
Nahoru Odpovědět 13. července 11:18
Kdyby nám dodali k životu zdrojový kód, vše by bylo jednodušší...
Avatar
tomasmanhal
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš Vlček
tomasmanhal:

Samozřejmě není od věci nastudovat si jak fungují spam filtry poskytovatelů emailu u adresátů ;-) Ale to je povinnost :-)

Nahoru Odpovědět 13. července 12:46
Kdyby nám dodali k životu zdrojový kód, vše by bylo jednodušší...
Avatar
ONEbit
Člen
Avatar
Odpovídá na Tomáš Vlček
ONEbit:

Dobrý den,

doporučený limit pro odesílání e-mailů není proto, že by nestíhal mailserver e-mailové zprávy odesílat, ale aby měl odesílatel větší šanci doručení. Ani to samozřejmě doručení negarantuje, pokud je pošta příjemce označována jako spam, nebo pokud e-mail rovnou blokuje správce serveru.

Samozřejmostí je pochopitelně rozesílání pouze vyžádaných e-mailů, ale ani to neznamená, že neskončí ve spamu. Doporučujeme nahlédnout do hlaviček e-mailových zpráv, pro zjištění více informací proč byly e-mailové zprávy označeny jako spam.

S přáním úspěšného dne ONEbit hosting

 
Nahoru Odpovědět  +1 15. července 11:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.