Avatar
Karolína Vyskočilová:

Po dlouhé době dělám projekt pro sebe, takže se můžu bezelsně ptát na kritku, aniž by to skončilo hádkou s klientem, že on to chtěl takto a nejinak, takže vaše názory budou více než vítány (obsah, uspořádní apod)

Předem díky!

 
Odpovědět  +1 3.8.2015 16:54
Avatar
Patrik Smělý (SogoCZE)
Tým ITnetwork
Avatar
Patrik Smělý (SogoCZE):

Ahoj,

Obsah je hezky uspořádaný, šablona se k tomu hodí a je to hezky sladěné, ale není moc dobré dávat web na kritiku když používáš šablonu a wordpress je pak těžké něco hodnotit, já osobně nemohu hodnotit obsah webu protože to moc neumím, já bych dokázal hodnotit technickou stránku webu, ale to nemohu protože je to wordpress a šablona :).

Nahoru Odpovědět  +1 4.8.2015 12:49
PHP můj oblíbený jazyk......
Avatar
IT Man
Redaktor
Avatar
IT Man:

Pěkné webové stránky. Máš to jednoduše sepsané, uživatel si vždy najde to, co potřebuje. Dobrá je i responzivní verze telefonu, kdy je vše přizpůsobené. Ale ty title nefungují na telefonu, takže některé poznámky si nemohu přečíst. :)
Vytkl bych ale načítání webových stránek, kdy mi pomalu na telefonu shodily webový prohlížeč. Na počítači se to scrollování zdá nějak zasekané. A ke kontaktu by se hodil antispam.

Hodnotím 4/5. :)

Btw. Fráze Copyright (C) je blbost - znak (C) znamená copyright, takže by se to četlo "copyright copyright". Nech tam buď jenom ten znak nebo slovo. :)

Nahoru Odpovědět  ±0 4.8.2015 13:26
Když nevíš jak dál, podá ti ruku někdo, od koho by jsi to nečekal. A tu šanci musíš přijmout!
Avatar
tomasmanhal
Člen
Avatar
tomasmanhal:

Šablona je to hezká. Ale zasloužila by si světlejší, veselejší barvy. Připadám si tam jako na webovkách pohřební služby drobet :-D

Co bych vytknul je šílená optimalizace. Web se mi při scrollování seká, dlouho načítá. Celkově to kazí dojem a ruší to při čtení obsahu a v prvních vteřinách mám spíš chuť odejít než se zajímat o bližší info.

Nahoru Odpovědět  +2 4.8.2015 13:45
Kdyby nám dodali k životu zdrojový kód, vše by bylo jednodušší...
Avatar
Pavel Junek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Karolína Vyskočilová
Pavel Junek:

Web se mi celkem líbí, ale vadí mi tam až moc efektů. Na úvodní obrazovce máš šipky pro posun obrázků, tak by tam i efekt mohl být jako posunutí. Zaráží mě, že když máš efekty všude, tak nedáš efekt "sjetí" po kliknutí na šipku dolů. Efekt "počítání" u statistik rozhodně vyhoď - pokud se chci podívat na statistiky, musím počkat, než se čísla zastaví. U "co o nás říkají" odjíždí jednotlivé položky pořád stejným směrem.

V menu bych oddělil stránky (objednávka, podmínky, blog) od kotev.

 
Nahoru Odpovědět 4.8.2015 15:46
Avatar
David Novák
Tým ITnetwork
Avatar
David Novák:

Mě se stránka načítala půl minuty :-S

Myslím, že se to dneska zbytečně přehání s efekty... http://motherfuckingwebsite.com/ je stejně nejlepší ;)

Nahoru Odpovědět  +3 4.8.2015 15:55
Chyba je mezi klávesnicí a židlí.
Avatar
Odpovídá na Patrik Smělý (SogoCZE)
Karolína Vyskočilová:

@PetrSmělý - díky, vím, že je to WP šablona, trochu upravená, ale i tak se tady našly zajímavé podněty, kterými má smysl se zabývat.

@ITMan - díky za podněty. To že ti title nefungují na telefonu vím, proto se tam zobrazí o dlaždici více, ve kterých je to vysvětlení, možná je na mobilním nastavení akorát zruším, aby nebyly vidět; s načítáním budu muset něco udělat, doma mi to běhalo ok, jinde ne, asi je ta šablona někde zbytečně překombinovaná

@tomasmanhal - pravda, taky jsem už na to přišla, něco s tím udělám

@PavelJunek - efekty byly už v původní šabloně, ale máte všichni pravdu, půjdou pryč, akorát to zdržuje. Oddělení kotev od zbytku je zajímavý nápad, díky!

@DavidNovák - pravda

 
Nahoru Odpovědět 7.8.2015 17:53
Avatar
Michal Žůrek (misaz):

fakt dobrý, ale smooth scroll je v Edge dost pomalý (točím kolečkem jak o život a posouvám se strašně pomalu).

Nahoru Odpovědět  +1 7.8.2015 18:17
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Avatar
BlugW
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek (misaz)
BlugW:

Nejen v Edge, mám Chrome a taky je to pomalý + zasekaný.

Nahoru Odpovědět 7.8.2015 18:31
Pořiď si mac na www.appletrh.cz. Novinky a zajímavosti ze světa Apple na https://www.applemagazin.com
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 9 zpráv z 9.