Optimalizátor stylů CSS v PHP

PHP Ostatní Optimalizátor stylů CSS v PHP

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Machr na PHPDo minisoutěže Machr na PHP za týden 41 roku 2013 jsem připravil optimalizátor CSS. S tímto scriptem jsem minisoutěž vyhrál.

Script je navržen objektově a jeho použití je jednoduché.: Naimportujete si soubor CSSOptimizer.php, vytvoříte instanci třídy CSSOptimizer, volitelně ji předáte pole stringů se styly. Dále můžete naimportovat všechny CSSka ze složky metodou loadStylesFrom­Folder("složka"). Výsledek vypíšete (nečekaně) metodou Vypis() .

Ukázka použití (soubor style.php):

require_once("CSSOptimizer.php");
$styl = new CSSOptimizer();
$styl->loadStylesFromFolder("css");
$styl->Vypis();

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 209x (2.34 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce php

 

  Aktivity (1)

Program pro vás napsal Michal Žůrek (misaz)
Avatar
Autor se věnuje tvorbě aplikací pro počítače, mobilní telefony, mikroprocesory a tvorbě webových stránek a webových aplikací. Nejraději programuje ve Visual Basicu a TypeScript. Ovládá HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, C# a Visual Basic.

Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!


 


Miniatura
Všechny články v sekci
Ostatní tutoriály v PHP
Miniatura
Následující článek
Šablonovací systém PHP_JUI - Úvod

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!