Knihovna na grafy pro PHP

PHP Ostatní Knihovna na grafy pro PHP

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Pokusil jsem se něco sepsat do soutěže Machr na PHP - Knihovna na grafy. Kód není ideální - hlavně příliš (přes 100 řádků) dlouhá metoda MichalGraph->Draw() a nepoužívání konstant, ale používá objekty, vykreslování neprobíhá přímo pomocí funkcí gd, nýbrž pomocí wrapperu v podobě třídy Image. V přiloženém zip souboru jsou jak zdrojové kódy knihovny (MichalGraph.php, Image.php a Color.php) a soubor písma (arial.ttf), tak ukázka použití (exampleCode.php) a vygenerováné obrázky s různým nastavením (example1.png - example11.png).


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 229x (453.96 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce php

 

  Aktivity (1)

Program pro vás napsal Michal Maršálek
Avatar
Autor se věnuje programování, hře na kytaru a klavír a sledování seriálů. Mezi jeho znalosti v oblasti počítačů patří HTML5, CSS3, Javascript, PHP, SQL, C#, OOP, základy Pythonu, Cinema 4D a Photoshop.

Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!


 


Miniatura
Všechny články v sekci
Ostatní tutoriály v PHP
Miniatura
Následující článek
Šablonovací systém PHP_JUI - Úvod

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!