Vývojář letového softwaru pro kosmické technologie

Zadavatel
Avatar
evolving systems consulting s.
Společnost: evolving systems consulting s.r.o.
Kategorie Ostatní, C/C++

Vytvořeno 13. března 9:47
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • HPP, je možná i spolupráce na ŽL
  • možnost profesního růstu
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • zajímavé finanční ohodnocení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná i pro studenty posledních ročníků vysokých škol)
  • praktická znalost alespoň některých mikrokontrolerů
  • znalost komunikačních rozhraní (protokolů, např. Ethernet, CANOpen, CAN atd.)
  • zájem o oblast aerospace, satelitní, letecké techniky
  • zkušenost s vývojem C aplikací
  • znalost AJ slovem i písmem
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu

Náplň práce

  • letový on-board SW (návrh, kódování a testování),
  • CAN, CANOpen, Ethernet, MIL-STD-1553, ARINC,
  • SpaceWire.