Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Hledáme vývojáře mobilních aplikací (Android nebo iOS)

Zadavatel
Avatar
Martin
Společnost: MapFactor
Kategorie Ostatní, Java, C/C++, SQL, Python, Android, Objective C

Vytvořeno 10. ledna 11:40
Umístění Praha 5
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

MapFactor již 15 let vyvýjí navigační software, navigační zařízení a systémy sledování vozidel.

V posledních letech se zaměřuje na profesionální řidiče a dopravce. Naše produkty se prodávají a integrují do vyšších telematických systémů po celém světě.

Poskytujeme i navigaci opravdu zdarma - viz. navigatorfree.mapfactor.com.

Tato navigace je na prvních místech na Google play ve většině zemí.

Najdeš u nás:

- nekorporátní prostředí

- prostor pro kreativitu a možnost seberealizace

- zázemí stabilní menší české společnosti

- dlouhodobá perspektiva

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- mladý, přátelský a pohodový kolektiv

- flexibilní pracovní doba

- firemní akce

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Podle dohody může jít o částečný úvazek nebo HPP.

Požadujeme

- aktivní zkušenost s programováním pro Android nebo iOS, případně pro jinou mobilní platformu

- Anglický jazyk

- SŠ vzdělání

- preferujeme samostatnost, kreativitu a spolehlivost

Výhodou:

- zkušenost s verzovacími systémy např. SVN, Git

- znalost C++, Python, Linux, MySQL, Django

Náplň práce

Záběr možné práce je poměrně široký - záleží na tom, kdo k čemu inklinuje a může se měnit.

Částečně je tedy i na Vás co by Vám nejvíce vyhovovalo. Nutně nemusí jít o mobilní platformy.

Místo pracoviště: Praha 5