Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Java Developer

Zadavatel
Avatar
ROI Hunter a.s.
Společnost: ROI Hunter a.s.
Kategorie Java, SQL

Vytvořeno Včera 17:17
Umístění Praha/ Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • možnost komunikovat přímo s vývojáři Facebooku a získat od nich školení
  • dostat se k Facebook Ads API
  • motivační platové ohodnocení založené na schopnostech, zkušenostech a pracovním nasazení
  • možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů a příspěvků na nákup elektroniky
  • samozřejmostí jsou placené přesčasy a stravenky
  • skvělou kávu, snídaně, bagety a časté teambuildingy
  • kurzy angličtiny
  • mladý pracovní tým a super kolektiv zároveň
  • příjemné pracovní prostředí a neformální atmosféru přímo v centru Brna/Prahy
  • flexibilní pracovní dobu s možností home-office

Požadujeme

Co musíte ovládat?

  • znalost jazyka Java SE (používáme Java 8)
  • znalost jazyka SQL (používáme PostgreSQL)

Co vás odliší od ostatních?

  • znalost verzovacího systému (jsme na GitHubu)
  • znalost NoSQL, RabbitMQ
  • zkušenosti s testováním (unit testy, integrační testy, ...)

Náplň práce

Osoba, kterou hledáme by se podílela na zajímavém a viditelném projektu. Byla by součástí týmu, který vyvíjí náš klíčový projekt - Facebook ads API platformu ROI Hunter. Jedná se o komplexní projekt napojený na různá API, s robustní databází a se spoustou paralelních procesů.