Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Frontend Developer

Zadavatel
Avatar
ROI Hunter a.s.
Společnost: ROI Hunter a.s.
Kategorie Ostatní, HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 28.12.2016 13:19
Umístění Praha/ Brno
Plat 45 000,00 Kč - 75 000,00 Kč
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout my?

  • možnost komunikovat přímo s vývojáři Facebooku a získat od nich školení
  • dostat se k Facebook Ads API
  • motivační platové ohodnocení 45 000 - 75 000 Kč, založené na schopnostech, zkušenostech a pracovním nasazení
  • možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů a příspěvků na nákup elektroniky
  • samozřejmostí jsou placené přesčasy a stravenky
  • skvělou kávu, snídaně, bagety a časté teambuildingy
  • kurzy angličtiny
  • mladý pracovní tým a super kolektiv zároveň
  • příjemné pracovní prostředí a neformální atmosféru přímo v centru Brna/Prahy
  • flexibilní pracovní dobu s možností home-office

Požadujeme

Co musíte ovládat?

  • zkušenost s vývojem single-page aplikace za pomocí některého JS frameworku React (Angular/Ember)
  • znalost verzovacího systému (nejlépe Git)

Co vás odliší od ostatních?

  • zkušenost s návrhem REST API
  • používání language-features z nejnovějšího standardu ES2015
  • znalost principu funkcionálního programování

Náplň práce

Pozice obnáší práci na frontendu platformy ROI Hunter postavené na frameworku React. Frontend komunikuje s backendem přes REST API a vyvíjí komplexní SPA pracující v masivním asynchronním prostředí. Samozřejmostí je využívání nejnovější technologie z HTML5 API..