Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

HTML Kodér

Zadavatel
Avatar
Jiřina Krásná, 1. Web IT
Společnost: 1. Web IT
Kategorie HTML/CSS, JavaScript

Vytvořeno 4. ledna 11:00
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Jsme tým nadšenců do vývoje webových a mobilních aplikací. Baví nás přicházet s novými nápady, neotřelými řešeními a realizovat je. Baví   nás nadšené reakce klientů. To jsou důvody, proč si rádi vyhrneme rukávy a tvoříme - a taky důvod, proč jsme úspěšní. Zní Vám to povědomě? Přidejte se k nám do týmu!

Nabízíme Vám:

  • finanční ohodnocení dle odvedené práce (20.000 - 40.000)
  • možnost vzdělávat se a růst
  • získání zkušeností při vývoji velkého projektu
  • získání zkušeností z vývoje rozsáhlé aplikace na PM, HR
  • sympatické prostředí a kolegy
  • podporu od týmu

Požadujeme

Očekáváme od Vás:

  • znalost HTML, HTML 5, CSS, CSS 2–3
  • znalost JavaScriptu, jQuery
  • znalost verzovacího systému SVN / Git
  • základní přehled v SEO problematice
  • zkušenost s řešením problémů kompatibility IE, Chrome, FF
  • ochotu se učit novým věcem, případně navrhnout řešení problému
  • min. 30 hodin týdně

Náplň práce

Náplň práce:

  • práce na zadaných úkolech a projektech- návrh informačních systémů, implementace, systémová integrace
  • spolupráce s analytikem a projektovým manažerem společnosti
  • komunikace v rámci týmu
  • reporting