Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Programátor PHP5 v Nette

Zadavatel
Avatar
HyperMedia, a.s.
Společnost: HyperMedia, a.s.
Kategorie PHP, JavaScript, SQL, Nette, jQuery

Vytvořeno 10. ledna 16:46
Umístění Praha
Plat 35 000,00 Kč - 55 000,00 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • Práci na projektech s vysokou návštěvností (v milionech)- hyperslevy, hyperinzerce, hyperreality...
  • Stálé zaměstnání na HPP, případně OSVČ s docházením do společnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu, který ti pomůže při tvém zaškolení.
  • Finanční stránka je na domluvě, 35 000 Kč - 55 000 Kč, dle tvých zkušeností.
  • Vítáme nové nápady na zlepšení našich procesů, projektů. Možnost se u nás seberealizovat.
  • Moderní pracovní prostředí na Praze 4.
  • Možnost homeoffice.
  • Pohyblivá pracovní doba.
  • Benefity (vouchery na kulturu, sport), pitný režim voda, káva a speciálně pro programátory lednice s Coca Colou :)
  • Odborná školení a další vzdělávání v oboru.
  • Odpočinková místnost a krásná terasa s výhledem na Prahu.

Požadujeme

  • Perfektní znalost PHP OOP 5
  • Zkušenost s PHP frameworky.
  • Znalost relačních databází.
  • Využíváme systém správy verzí Git.
  • JavaScript, jQuery, AJAX je výhodou.
  • Znalost ORM Doctrine výhodou.

Náplň práce

  • Návrhy architektury nových webových projektů.
  • Tvorba nových projektů na platformě LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP).
  • Optimalizace stávajících projektů s vysokou návštěvností.