Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Programátor/analytik - Brno

Zadavatel
Avatar
Markéta Bahníčková
Společnost: ALVAO s.r.o.
Kategorie C#.NET, C/C++, ASP.NET

Vytvořeno 12. ledna 11:59
Umístění Brno
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Pracovní smlouva
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

ALVAO je software, který denně pomáhá pracovníkům IT oddělení ve stovkách velkých firem dělat dobře jejich práci.

Do menšího vývojového týmu v Brně hledáme programátory. Pozice je otevřená jak pro seniorní vývojáře, tak pro čerstvé absolventy či studenty.

  • Dlouhodobou práci ve stabilním týmu, jehož hodnotami jsou korektní mezilidské vztahy, transparentnost jednání, důvěryhodnost, optimismus, tvořivost
  • Zázemí firmy se statusem „Microsoft Partner“
  • Možnost dalšího profesního rozvoje v rámci společnosti
  • Firemní kurzy angličtiny
  • Podporu při studiu nových technologií
  • Samozřejmostí je volná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování
  • Firemní akce (např. paintball)
  • Pracoviště v centru Brna na ulici Štefánikova (místnosti po 4 lidech, žádný open space)

Požadujeme

  • Znalost C#/.NET nebo C++/MFC

- Zaměřujeme se primárně na technologie Microsoft, díky kterým jsme schopni vyvíjet přední nástroj pro řízení IT v ČR

- Rádi pracujeme efektivně, proto práce probíhá dle metodik agilního vývoje

  •  Alespoň pasivní znalost anglického jazyka

- Angličtina usnadňuje hledání informací

  • Schopnost učit se nové technologie

- Abychom neusnuli na vavřínech :-)

Náplň práce

  • Realizace nových funkcí a programových změn v aplikacích
  • Vytváření návrhů změn v aplikacích
  • Opravy chyb v aplikacích