Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

PHP programátor/ka

Zadavatel
Avatar
Artikul system s.r.o.
Společnost: Artikul system s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, JavaScript, jQuery

Vytvořeno 17. ledna 18:11
Umístění Dobrá, Ostrava, celá ČR
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Rádi přivítáme v našem mladém kolektivu, kolegu/kolegyni se znalostí PHP, MySQL. Může se podílet na vývoji a ovlivňovat podobu srovnávače artikul.cz . Pokud není zrovna špička v programování, rádi zaškolíme, případně se sejdeme a probereme možnosti, kterých je určitě dostatek.

Nabízíme také práci na plný, případně částečný úvazek. Po dohodě a zaškolení je možný také home office.

Požadujeme

Ideální znalosti:

  • PHP
  • MySQL
  • HTML5, CSS3
  • JavaScirpt, jQuery

 Výhodou jsou znalosti:

  • Symfony framework
  • Linux/Ubuntu
  • Solr, ElasticSearch, Lucene
  • LESS/SASS

Náplň práce

  • Vytváření nových funkcí a programových změn v aplikaci
  • Opravy chyb v aplikaci
  • Případné návrhy změn v aplikaci