Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

PrestaShop programátor

Zadavatel
Avatar
Aira GROUP s.r.o.
Společnost: Aira GROUP s.r.o.
Kategorie PHP, HTML/CSS, SQL

Vytvořeno Včera 12:47
Umístění Praha
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost pracovat na zkrácený úvazek
  • individuální pracovní dobu například pro studenty
  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního rozvoje
  • tvůrčí práci na projektech pro významné klienty
  • možnost částečně vykonávat práci z domova

Požadujeme

  • znalost PHP, MySQL, XHTML a CSS
  • předchozí zkušenost s PrestaShop
  • spolehlivost, preciznost a zodpovědnost
  • samostatnost, flexibilitu a pozitivní přístup
  • ochotu učit se novým věcem z oblasti programování

Náplň práce

  • vývoj, implementace a  správa modulů pro PrestaShop
  • vývoj speciálních webových aplikací