Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Vývojář Embedded Software C/C++

Zadavatel
Avatar
evolving systems consulting s.
Společnost: evolving systems consulting s.r.o.
Kategorie Ostatní, C/C++

Vytvořeno 1. ledna 14:39
Umístění Praha 6
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání

Nabízíme

  • pozici vývojáře C/C++ (m/ž) v oblasti bezpilotních technologií a aerospace.

  • spolupráce na mezinárodních projektech,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • práci v mladém kolektivu,
  • pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • zkušenost s vývojem C/C++ aplikací,
  • schopnost testovat C/C++ kód,
  • znalost AJ slovem i písmem,
  • zájem o oblast aerospace, satelitní, letecké techniky,
  • zkušenost s Qt aplikací pro psaní testovacích GUI výhodou,
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu a
  • schopnost se učit.

Náplň práce

  • C/C++ pro embedded zařízení,
  • simulace řízení v Matlab a Simulink,
  • testování, testovací přípravky,
  • letový on-board SW.