Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Úprava HTML v Expression Web

Zadavatel
Avatar
Ladislav Mrkvička
Společnost: Ladislav Mrkvička
Kategorie HTML/CSS

Vytvořeno 5. ledna 9:03
Umístění Celá ČR
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o pracovní činnosti, Dohoda o provedení práce, Živnostenský list
Typ práce Brigáda (i pro absolventy )

Nabízíme

Spolupráci na uspěšném projektu, pečlivost a kvalitní práci.

Požadujeme

Dobré schopnosti web expression. Tvorbu buď zcela nové verze ale stále v tomto programu, nebo úpravu stávající verze. Vždy se zachováním struktury a stávající podoby

Náplň práce

Hledám někoho kdo dobře umí Expression Web - mám starší web vytvořený právě tímto programem, který dobře funguje a má výsledky, ale potřeboval bych udělat celou řadu změn.