Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Linux administrátor a/nebo vývojář

Zadavatel
Avatar
Martin
Společnost: MapFactor
Kategorie Ostatní, C/C++, Python

Vytvořeno 5. ledna 9:11
Umístění Praha 5
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

MapFactor již 15 let vyvýjí navigační software, navigační zařízení a systémy sledování vozidel.

V posledních letech se zaměřuje na profesionální řidiče a dopravce. Naše produkty se prodávají a integrují do vyšších telematických systémů po celém světě.

Poskytujeme i navigaci opravdu zdarma - viz. navigatorfree.mapfactor.com.

Tato navigace je na prvních místech na Google play ve většině zemí.

  • nekorporátní prostředí
  • prostor pro kreativitu a možnost seberealizace
  • zázemí stabilní menší české společnosti
  • dlouhodobá perspektiva
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mladý, přátelský a pohodový kolektiv
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Podle dohody může jít o částečný úvazek nebo HPP.

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost Debian GNU/Linux
    • systémová administrace
    • diagnostika problémů
  • schopnost skriptovat v Shellu
  • dobré povědomí o TCP/IP (DNS, DHCP a přidružených síťových technologiích)
  • zkušenosti se správou webserveru

Výhodou je znalost některé čí více z těchto technologií:

  • schopnost skriptovat v Pythonu
  • zkušenosti s virtualizací
  • zkušenosti se správou databází MySQL přes ssh
  • C++
  • Nagios
  • Django

Náplň práce

Správa linuxových serverů - tzn:

  • monitorování systémových služeb
  • analyzování problémů (čtení logů)
  • instalování bezpečnostních záplat
  • správa práv uživatelů
  • Případně vývoj menších servrových aplikací pokud by jste měl zájem.

Záběr možné práce je poměrně široký (záleží na tom, kdo k čemu inklinuje) a s časem se může měnit. Částečně je tedy i na Vás co by Vám nejvíce vyhovovalo.