Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Rozjeď to na JAVĚ!

Zadavatel
Avatar
NOTIX, s.r.o.
Společnost: NOTIX, s.r.o.
Kategorie Java

Vytvořeno 5. ledna 9:12
Umístění Praha
Plat 25 000,00 Kč - 95 000,00 Kč
Typ vztahu Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

  • Kromě standardních pracovních pomůcek, také práci v pohodové firmě bez přehnaných korporátních procesů.
  • Skvělý pracovní kolektiv.
  • Příjemné moderní kanceláře v dobré dostupnosti MHD.
  • K profesnímu vývoji a růstu dostanete mentora.
  • Pořádáme pravidelná interní školení na přání.
  • Osobní přístup, nestandardní benefity, příjemné firemní akce a více.

Požadujeme

Co by měl Java vývojář v NOTIXu umět?

  • Především jazyk Java (J2SE i J2EE) :)
  • Relační databáze a SQL
  • Spring, JMS, XML, JSON
  • UML

Náplň práce

  • Vývoj v projektovém prostředí, práce s repository kódu, verzování, vydávání buildů, ověřování,...
  • Vývoj v Angularu, Springu, Hibernate a pod.

Oceníme i znalost JavaScriptu, ale není to nutné.

Pokud s něčím výše ještě nemáte zkušenost, neváhejte a stejně se ozvěte. Rádi o Vás uslyšíme!