Do nového roku jako lepší programátoři? Znovu otevíráme večerní školu programování. Nette framework, návrhové vzory, testování nebo vůbec poprvé kurzy ASP.NET dostupné odkudkoli v republice.

Junior Programátor Ostrava

Zadavatel
Avatar
kamilruz
Společnost: CNI / SDC
Kategorie HTML/CSS, JavaScript, Java, SQL

Vytvořeno 9. ledna 18:28
Umístění Ostrava
Plat Neuvedeno
Typ vztahu Dohoda o provedení práce, Pracovní smlouva, Živnostenský list
Typ práce Zaměstnání (i pro absolventy )

Nabízíme

Junior programátor JAVA v Ostravě

  • Nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím
  • Vynikající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc a další

Požadujeme

  • Znalost na úrovni VŠ studia - JAVA
  • Znalost SQL databází
  • Základní znalost webových technologií - HTML, JAVASCRIPT
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
  • Ukončené VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikační dovednosti na dobré úrovni

Náplň práce

  • práce na SW pro telekomunikační firmy