Kontrukce fraktálů podle algoritmu IFS

Ostatní jazyky Delphi Kontrukce fraktálů podle algoritmu IFS

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

IFS fraktály jsou obrazce generované počítačem. Zvláštní je na nich především to, že celý obrazec je nekonečně členitý a je kompletně popsán jen malým počtem rovnic. Například jen 18ti čísly dokážeme popsat tak složité obrazce, jako jsou stromy, kapradiny nebo nejrůznější geometrické tvary. Více o teorii naleztene v článku IFS fraktály . K programu je přiložen jeho zdrojový kód.


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 949x (21.65 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Delphi

 

  Aktivity (1)

Program pro vás napsal David Čápka
Avatar
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.

Jak se ti líbí článek?
Celkem (1 hlasů) :
4444 4


 


Miniatura
Všechny články v sekci
Delphi

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!