Tablet od Microsoftu - Surface Pro 3

Zpravodajství Hardware Tablet od Microsoftu - Surface Pro 3

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Cílem Microsoftu je aby nový tablet Surface Pro 3 mohl nahradit běžný notebook či stolní počítač. Při předvádění nového tabletu jej přednášející například upustil na podlahu aby demonstroval jeho odolnost. Zatímco obrazovky u jiných tabletů by při takovém zacházení popraskaly, Surface Pro 3 zvládl tuto zkoušku s nepatrnými šrámy.


Obr: zdroj Microsoft

Tablet má 12-ti palcovou ClearType Full HD obrazovku, rozlišení 2160 x 1440 px, obsahuje procesor čtvrté generace Intel Core i3 i 5 či I7, váží 800 gramů, velikost disků si lze zvolit z několika variant: 64, 128, 256 či 512 GB, a operační pamět je na výběr buďto 4 nebo 8 GB. Tablet je rovněž vybaven wifi, bluetooth, čtečkou micro SD karet, portem USB 3.0 a dvěma pěti magapiselovými fotoaparáty či Jack konektorem pro sluchátka. Díky operačnímu systému Windows 8.1 Pro lze na tablet instalovat běžné desktopové aplikace včetně Microsoft Office Suite. Výdrž baterie je deklarovaná na 9 hodin při běžném brouzdání po Internetu.


Obr: zdroj Microsoft

Součástí tabletu je polohovatelný stojánek, díky kterému z něj pohodlně uděláte "stolní počítač" a stylus Surface Pen pro snadnější práci.

Cena tabletu bude začínat na 799$.


 

  Aktivity (1)

Zprávu pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 25.5.2014 19:44
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru

 

 

Komentáře

Avatar
BlugW
Redaktor
Avatar
BlugW:

Předpokladam že pro ČR nebude dostupný jako i SF2.

Odpovědět 25.5.2014 21:11
Pořiď si mac na www.appletrh.cz. Novinky a zajímavosti ze světa Apple na https://www.applemagazin.com
Avatar
Paradise
Redaktor
Avatar
Paradise:

K nám prý půjde objednat z evropských MS Store s poštovným zdarma...

 
Odpovědět 26.5.2014 19:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.