Samsung 5x zrychlil Wi-Fi

Zpravodajství Hardware Samsung 5x zrychlil Wi-Fi

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Standard Wi-Fi 802.11ac se ještě nestihl pořádně rozšířit a jihokorejské společnosti Samsung se již podařilo vyvinout technologii novou, která datový přenos teoreticky zrychlí až 5x. Základem je zvýšení frekvence na 60 GHz. To by nebylo až takovým zázrakem, kdyby se Samsungu nepodařilo obejít problémy s velmi malým dosahem u těchto vysokých frekvencí. Řešením je prý speciální návrh antén a formování paprsku.

Prvních zařízení s novým standardem 802.11ad by se měly objevit již příští rok, na masivní rozšíření si ale budeme muset ještě nějaký čas počkat. Více informací zatím není známo.


 

  Aktivity (1)

Zprávu pro vás napsal Michael Olšavský 15.10.2014 22:09
Avatar
...

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru

 

 

Komentáře

Avatar
IT Man
Redaktor
Avatar
IT Man:

Zdroj?

Odpovědět 16.10.2014 6:25
Když nevíš jak dál, podá ti ruku někdo, od koho by jsi to nečekal. A tu šanci musíš přijmout!
Avatar
Odpovídá na IT Man
Michal Žůrek (misaz):

Strejda Google ti dá asi milion odkazů na velmi podobný článek na asi milionech webových portálech, vyber si. Ostatně, ale k čemu ti bude?

Odpovědět  +1 16.10.2014 6:47
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.