Chytré hodinky s Windows 95

Zpravodajství Mobilní zařízení Chytré hodinky s Windows 95

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Ano, opravdu je to tak. Jeden nadšenec (nebo blázen?) se rozhodl, že na svých chytrých hodinkách Samsung Gear Live chce mít kromě Android Wear taky pěkně starý Windows 95. Možná byste si mysleli, že Windows poběží v celku rychle. Opak je však pravdou. Systém je tak pomalý, že video muselo být zrychleno až pětadvacetkrát oproti normální rychlosti. Navíc při spuštění nějaké aplikace hlásí nedostatek paměti RAM.

Pokud se ptáte na otázku proč, nebo k čemu vám je „vykopávka“ Windows 95 na chytrých hodinkách, tak odpověď asi nenajdete. Určitě to ale není první případ, kdy se někdo pokusil rozeběhnout na Android Wear něco, co tam nepatří. Třeba před týdnem se stejnému člověku podařilo na Gear Live rozběhnout světoznámou hru Doom.

(zdroj miniatury: phandroid.com)


 

  Aktivity (1)

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 7.10.2014 14:43
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení

 

 

Komentáře

Avatar
x10102.ot
Člen
Avatar
x10102.ot:

na youtube je navod jak to udelat na Android Wear i na Android

 
Odpovědět 20.11.2014 16:37
Avatar
Odpovídá na x10102.ot
Neaktivní uživatel:

Je to jednoduché, stáhneš iso, extrahujes, v ADOSBOXU si najdes slozku a zacnes instalovat. Nic těžkého

Odpovědět 10.2.2015 18:40
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.