LogMeIn koupilo správce hesel LastPass

Zpravodajství Software LogMeIn koupilo správce hesel LastPass

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Společnost LogMeIn zabývající se především síťovými aplikacemi (vlastní například populárního VPN klienta Hamachi, který se používá především pro hraní multiplayerových her) odkoupila společnost LastPass spravující stejnojmenného správce hesel, který se těšil velké oblibě. LastPass byl a stále je multiplatformní a to jako aplikace pro jednotlivé systémy tak i doplněk či rozšíření pro webové prohlížeče.

LogMeIn je známá především velkou komercializací odkoupených produktů, tak skončilo i Hamachi. To nyní nabízí na webu trial verzi a možnost nákupu.

LastPass nabízí své služby již od roku 2008. Nedávno byl LastPass hacknut a byly zcizeny uživatelské e-maily a některá hashovaná master hesla. Těmi se odemykala ostatní hesla uložená v aplikaci.

Webové rozhraní LastPassu

Zdroj: The Verge


 

  Aktivity (1)

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 9.10.2015 21:20
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek (misaz):

nezažívá odliv, teprve zažívá bouřlivé reakce uživatelů, odliv přijde později.

Odpovědět  +1 9.10.2015 22:41
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Avatar
Michal Vašíček
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovědět  -1 10.10.2015 14:55
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.