Ostrava? A chceš nakopnout v celodenním kurzu programování od 1999 Kč? Vypsali jsme pro vás první termín.

Deezer přišel do USA

Zpravodajství Web Deezer přišel do USA

Službu Deezer určenou pro streaming hudby v Česku důvěrně znají snad všichni fanoušci IT. Svého času byla dokonce jedinou zahraniční službou, kterou jsme v České republice na streamování hudby měli, objevila se tu totiž ještě před Spotify. Časem ale zapadla právě kvůli švédskému Spotify, které si vybudovalo své jméno díky velké nabídce a celkem nízké ceně.

Nyní se této v Česku zapadlé služby dočkají i ve Spojených státech. A to již podruhé. Nejdříve byl totiž přístup limitovaný na vlastníky reproduktorů Sonos. Ti měli navíc přístup pouze k nejdražší variantě Deezer Elite, která je stála 20 dolarů měsíčně.

Odteď si Deezer mohou užít všichni američané, nezávisle na reproduktorech. Také mají přístup k levnější variantě služby, která je vyjde na 10 dolarů měsíčně, což je ale stále více, než nejdraší tuzemská varianta. Ta je totiž jen jedna, jmenuje se Premium+ a vyjde na 165 korun měsíčně. Češi mohou také poslouchat úplně zdarma, stejně jako u Spotify, jsou tu ovšem jistá omezení, jako třeba nutnost poslouchat reklamy, nemožnost poslouchat bez připojení k internetu a je také nutné se spokojit s nižší kvalitou hudby.

Deezer byl v Česku svého času populární, po chvíli ale zapadl mezi ostatní. Zda se tak stane i v USA můžeme pouze odhadovat.

Zdroj: The Verge


 

  Aktivity (1)

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 20. července 12:26
Avatar
Autor je vývojář mobilních aplikací a webových stránek. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má OS X. Z mobilních platforem ho zajímá Firefox OS na kterém se aktivně podílí. Využívá především produkty JetBrains.

Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!