RUBY? Pohodový přivýdělek a zkušenosti pro nadšence, který nám pomůže sepsat několik článků o Ruby. Ozvi se nám na redakce (zavináč) itnetwork (tečka) cz.

Jednoduchý Zombie bomberman v C# .NET

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Jednoduchý Zombie bomberman v C# .NET

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jednoduchá hra na styl bombermana v C# .NET se zombie tématikou a se zdrojovými kódy pro Windows Forms. Dělali jsme ji s mým žákem, je tam docela dobrý objektový návrh, všechny objekty ve hře jsou jako třídy, je tam i nějaká dědičnost.

Co se týče hry, obsahuje základní umělou inteligenci nepřátel, náhodné generování mapy, sbírání předmětů a samozřejmě také vybouchávání políček bombou. Není dořešena reakce na klávesy, takže je pohyb takový nepříjemný, což je pro šikovného programátora však otázka pár minut, už jsem to neopravoval :)


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2014.

 

Stáhnout

Staženo 265x (148.88 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Hru pro vás napsal David Čápka
Avatar
Jak se ti líbí článek?
3 hlasů
Autor pracuje jako softwarový architekt a pedagog na projektu ITnetwork.cz (a jeho zahraničních verzích). Velmi si váží svobody podnikání v naší zemi a věří, že když se člověk neštítí práce, tak dokáže úplně cokoli.
Unicorn College Autor se informační technologie naučil na Unicorn College - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!