Triko zdarma Triko zdarma
Spouštíme individuální výuku programování! Zaváděcí slevy 799 Kč 599 Kč/60 minut se zkušeným lektorem! Výuka osobně Praha a okolí nebo po Skype celá ČR. O termíny a slevu si pište na [email protected].
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Mixér RGB barev

C# .NET Formuláře Windows Forms Zdrojákoviště Mixér RGB barev

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Drobný prográmek usnadňující mixování barev. Program byl psán v jazyce C#. Obsahuje 3 trackBary R = red G = green B = blue, kterými je možné v rozsahu 0 až 255 nastavovat libovolný odstín barvy. Program vám vygeneruje současně i HTML notaci.

Soubor obsahuje i zdrojové kódy s komentáři.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 365x (44.49 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce C#

 

 

Program pro vás napsal Mediel
Avatar
Jak se ti líbí článek?
3 hlasů
Autor se věnuje programování v C#, ThaiBoxu, ženám a posilování :) „Jestliže si vsugerujete neúspěch, pak vás čeká neúspěch. Někdo říká, že je nesmělý, hloupý. Zopakujte si to desetkrát za sebou a vaše nesmělost a hloupost se tím jen prohloubí.“ MUHAMMAD
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!