Avatar
Marek Wein
Člen
Avatar
Marek Wein:6. července 23:49

Ahoj všichni. Obracím se sem na Vás s nabídkou spolupráce ..Hledám nějakého IT nadšence na tvorbu inzertních stránek. Nevím v jakém systému, nevím vlastně nic, mám jen představu jak by to mělo celé vypadat a fungovat. Představte si klasické inzertni stránky na vše možné, viz u nás asi 3 nejznámější. Potřebuji někoho, kdo to udělá od začátku do konce, vkládání fotek, automatické odpovědní e-maily, implementaci platební brány, prostě vše, mám jen doménu :-) . Představa o spolupráci je taková, že samozřejmě za vytvoření stránek zaplatím, ale potřebuji i někoho, kdo se o ně bude nadále starat, aktualizace, řešení problémů, zabezpečení atd, a to už případně za podíl na zisku, takže hledám dlouhodbou spolupráci. Vše je na domluvě. Nejlépe někdo z Plzeňského kraje, Plzeň a okolí. Je tu někdo kdo má chuť se do toho pustit? Klidně pište návrhy a nápady v čem a jak to udělat, kontakty atd. Díky předem za reakce..

Editováno 6. července 23:51
 
Odpovědět 6. července 23:49
Avatar
Jindřich Máca
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Marek Wein
Jindřich Máca:7. července 0:12

Ahoj, spíš jen tak ze zvědavosti, kolik se do toho projektu chystáš hrubým odhadem investovat? Za předpokladu, že jsem to pochopil dobře, vývoj chceš víceméně zaplatit a následnou údržbu financovat z potenciálního zisku. Tedy jinými slovy, kolik si představuješ, že ten vývoj bude stát? :-`

 
Nahoru Odpovědět  +4 7. července 0:12
Avatar
Marek Wein
Člen
Avatar
Odpovídá na Jindřich Máca
Marek Wein:7. července 9:42

Ahoj. Nabídek jsem dostal několik od různých firem a překvapení pro mne bylo, že se lišily o stovky procent. Velká většina mi nabízela ty stránky ve wordpressu, tak 7 z 10 a ten zbytek že zas wordpress na to vhodný není a mají své systémy. Mě osobně je jedno v čem a jak to bude, proto zkouším najít tady nějakého nadšence, protože do budoucna se to neobejde bez nějaké údržby a asi je nejlepší, když to bude dělat člověk, který to celé postaví. Od toho by se pak měla odvíjet i cena, s tím, že k tomu bude nějaký ten podíl a pravidelný příjem ,,na vždy,, . Samozřejmě ale nevím z jaké částky to bude, buďto se to povede, nebo ne :-) . Takže je to celé na dohodě, řeknete nějakou nabídku a já řeknu ano, nebo ne a budu hledat dál, v každém případě ale nečekám, že to někdo bude dělat za 5tis. Těch ,,projektů,, mám v hlavě několik, tak počítám se spoluprácí i do budoucna.
Jindro a Tvoje nabídka je jaká? Nebo máš jen nějakou představu? Klidně i do SZ...

Editováno 7. července 9:43
 
Nahoru Odpovědět 7. července 9:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.