Diskuze: Java kniha

Koš Java kniha

Aktivity (1)
Avatar
Tomas Cizek
Člen
Avatar
Tomas Cizek:20. června 17:44

Ahoj,
Potřeboval bych poradit. Doporučili by jste mi nějakou dobrou knížku o javě ? V C++ jsem skončil někde u konstruktorů. Vím, že takové vlákna tady už jsou, ale některé knížky se už neprodávají. Ale co jsem četl, tak lidi doporučovali knížky od Pavla Herouta. Ale nebude už stará ? Rok 2010.

Děkuji za radu.

 
Odpovědět 20. června 17:44
Avatar
David Jančík
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Tomas Cizek
David Jančík:20. června 18:11

Koukal jsi na místní rozsáhlý seriál o Javě? Chybí ti v něm něco konkrétního, nebo proč se poohlížíš po tištěné formě? Při učení se programovat je důležité zejména zkoušet, v našich článcích jsou interaktivní kompilery, kde si můžeš svůj kód přímo pouštět a již brzy budou i interaktivní cvičení, která ti tvůj kód ohodnotí. Mnohem lépe se ti v nich bude vyhledávat a jakýkoliv kód si můžeš snadno stáhnout a pracovat s ním dále. Články navíc pravidelně aktualizujeme. Tedy z mého pohledu je tato volba lepším řešením a nerozumím tomu, proč se zde někdo ptá na doporučení knih. Nechci tím knihy podrážet nebo tvrdit, že jsou špatné, ale mrzí mě to vůči úsilí, které bylo vynaloženo do místních článků.

Nahoru Odpovědět 20. června 18:11
Čím více času dostaneš, tím méně ho máš.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.