Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Diskuze: Osobní asistent na ITnetwork

Aktivity (1)
Avatar
Alesh
Člen
Avatar
Alesh:25. března 12:25

Tak jsem si ho aktivoval a mám k němu pár otázek. Přišel mi e-mail o aktivaci a v něm se píše: "Byl jsem vytvořen na základě vlastních zkušeností několika seniorních programátorů, kteří do mne zanesli ideální postup a praktické tipy...". Z toho, i přes lidské pojmenování ("...jmenuji se Jiří Urban a byl jsem přidělen jako tvůj osobní asistent."), vyvozuji, že to je jen bot. Ale... pak otevřu jeden z odkazů v e-mailu a v něm se píše: "Můžeš mě zavolat nebo se ti ozvu sám a společně problém vždy vyřešíme." To jako fakt? Jak? Nikde ale nevidím, jak s tím asistentem pracovat. V e-mailu se také píše: "nemáš dokončený předchozí kurz Základní konstrukce jazyka Java. Jsi si jistý, že postupuješ správně? Mám ti tedy kurz označit jako absolvovaný? (Klikni sem pro souhlas)." Kliknu a nic, otevře mi to stránku: https://www.itnetwork.cz/postup a nic dalšího se nestane. Co dělám špatně?

 
Odpovědět  +1 25. března 12:25
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Alesh
David Čápka:25. března 18:23

Ahoj Aleši, asistent je samozřejmě program, který pomáhá se správný průchodem výukových stromů, aby jsi dosáhl znalostí uplatnitelných v praxi. Na jeho vývoji se stále pracuje a i když plány jsou velké, jako všechno tady na sítí závisí na míře finančních příspěvků od vás, komunity. Pokud si myslíš, že jsi v něm našel chybu, tak ty se nenahlašují ve fóru, ale na stránce https://www.itnetwork.cz/ulohy/index/bug

Nahoru Odpovědět 25. března 18:23
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
Alesh
Člen
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Alesh:25. března 20:19

Ahoj Davide, jo, teď už mi to dává smysl. Jinak jsem již přispěl! :-) Nemohl bych zatím dostat nějakého "živého" asistenta nebo ještě lépe asistentku? ;-) Jsem se zasekl na posledních dvou úlohách v Základech Javy, přesně řečeno, piškvorky neprojdou validátorem, i když si myslím, že ten kód chyby nemá. A u té sinusoidy umím udělat velmi podobnou sinusoidu, ale o pár bytů se liší. Já vím, můžu si stáhnout řešení a poslat ho tam, jenže to není úplně můj styl, nedalo by se to více okomentovat, v čem nastal problém při validaci? A u té sinusoidy ještě více popsat to zadání, protože řešení lze provést různě.
Jinak, co se týče hlášení chyb, tak ten asistent není asi chyba, prostě jen není dodělaný, ale to přeci víte, tak není potřeba to hlásit, ne? ;-)

 
Nahoru Odpovědět 25. března 20:19
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Alesh
David Čápka:26. března 12:32

Určitě, živý asistent je na https://www.itnetwork.cz/…ualni-vyuka/ a poradí ti s čím budeš potřebovat.

Nahoru Odpovědět 26. března 12:32
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
Alesh
Člen
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Alesh:26. března 15:50

Na tohle taky třeba dojde, ale zatím dokážu chápat dle těch perfektně připravených lekcí. Jediné, co mě mrzí, že ty dvě poslední úlohy v základech Javy nelze konzultovat, resp. nahodil jsem k obou úlohám dotaz a sice reagoval jeden člen, ale ten samozřejmě taky nedokáže říct, kde je chyba. Nemohl by ses, až budeš mít trochu času, na to mrknout? Pro takového zkušeného borce je to záležitost nanosekundy odhalit v čem je problém, ne? ;-) Předem díky.

 
Nahoru Odpovědět 26. března 15:50
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.