Geek tričko zdarma Python týden
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Pouze tento sleva až 80% na kurzy Python

Diskuze: Whatsarround - Vydelavajte focenim - i 500 Kč denne,novy instagram

Aktivity (1)
Avatar
Uživatel byl zablokován:7.12.2018 5:49

Decentralizace a technológie blockchain si našla cestu k různým způsobem využití, jak do techno-fintechového průmyslu, automobilového průmyslu, cloud computingu, financí, informačních technologií, dat, a mnoho dalších; tak i k sociálním sítím.

Celkový tržní kapitál sociálních sítí představuje kapitál ve výši 200 miliard dolarů, kdy miliony lidí tráví hodiny volného času procházením nového obsahu , lajkovaním, sdílením, vysíláním, komentováním a dostáváním se do rozsáhlé online sociální interakce .
Poslední případ pochybení Marka Zuckerberga, u kterého bylo prokázáno, že zakladatel jedné z nejoblíbenějších a největších sociálních síti prodává osobní údaje registrovaných uživatelů třetím stranám, nám ukázal, že nejsme tak v bezpečí v rámci centralizovaného ekosystému jako sociální sítě v současné době zastupují. Technologie blockchain však toto změní.

Tak vznikla společnost WhatsAround a s ní úplně decentralizovaný ekosystém, který vám umožní používat aplikaci WhatsAround. Spojiť se s lidmi na celém světě a vyprávěť svůj příběh prostřednictvím odesílání obrázků, memů a videí.

Aplikace WhatsAround vám také umožňuje vydělat peníze za různé aktivity, které na sociální síti Whatsaround děláte.

Jak vydělat peníze s aplikací WhatsAround?

Víc info zde : https://www.whatsaround.cz

Vydelavajte focenim - Whatsaround - i 500 Kč denne!

 
Odpovědět 7.12.2018 5:49
Avatar
Matúš Petrofčík
Šéfredaktor
Avatar
Nahoru Odpovědět 8.12.2018 13:54
obsah kocky = r^2 ... a preto vlak drnká
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.