Diskuze: Doba tvorby projektu ISLANDSOFT

ITnetwork Doba tvorby projektu ISLANDSOFT

Aktivity (3)
Avatar
user
Redaktor
Avatar
user:30.4.2012 22:01

Ahoj,
prosím tě srdaco
jelikož v oblasti tvorby dynamického webu nejsem zdaleka zkušený uživatel (zatím :D ) a nikdy jsem na nějakém větším projektu nepracoval zajímalo by mě kolik času zabere taková práce na projektu ISLANDSOFT?

 
Odpovědět 30.4.2012 22:01
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na user
David Čápka:30.4.2012 22:33

No my se na tom s Davidem v podstatě naučili PHPčko, ale stále je tam hodně ošklivých věcí, například web nejede na MVC architektuře, o prázdninách to chceme napravit. Jinak projekt běží asi rok a půl, předtím tam byl nějaký základ, ale moc z něj nezbylo :) Musím podotknout, že jsme to dělali ve volném čase, kterého zas tolik nebylo, jestli máš čas na tom dělat několik hodin denně, tak je to záležitost týdnů, max několika málo měsíců.

EDIT: Problémem webových projektů samozřejmě je, že nebudou nikdy hotové, technologie se rychle vyvíjí a my se samozřejmě učíme, první verze portálu jsem psal v době, kdy jsem nevěděl, co je to objekt :D Navíc jsou stále nové nápady co přidávat nebo zlepšovat.

Nahoru Odpovědět 30.4.2012 22:33
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Avatar
Drahomír Hanák
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Drahomír Hanák:30.4.2012 22:45

Plánujete přepsat celý web do MVC? Tak to bude celkem složité :) Vyhlédli jste si už nějaký framework nebo si uděláte základní strukturu sami? Promiň, že jsem tak zvědavý, ale dost mě to zajímá :)

 
Nahoru Odpovědět 30.4.2012 22:45
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.