Diskuze: Dotaz na exkluzivitu obsahu

ITnetwork Dotaz na exkluzivitu obsahu

Aktivity (3)
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Martin Dráb:20.7.2013 18:41

Zdravím,

zajímalo by mě, jak to chodí na Devbooku s exkluzivitou obsahu. S přispíváním na různé portály již mám nějaké ty zkušenosti. Vím, že někde je nutné zachovávat exkluzivitu obsahu, tzn. co se na tom portálu publikuje, nesmí se zveřejnit na jiném webu. Resp. zveřejnit se může, ale vyvolá to minimálně nevraživost osazenstva.

Jakou filozofii v tomto ohledu vyznává Devbook? Mám docela dost různých programů a zdrojáků, ale jak asi vědí ti, co navštívili mojí stránku o jádru Windows, popř. web secit.sk, kde jsem dříve docela přispíval. Své věci se mi moc nechce přetahovat sem na Devbook, protože jsou již tematicky rozmístěny a nevidím žádný smysl je zde směšovat. A nevím, jak "legální" je dávat tady na ty věci linky. Vím jen, že Devbook toto chování asi moc nepodporuje, tzn. pokud chce člověk přidat program do Portfolia, tak musí i se zdrojáky a všemi soubory. Což je pro mě i nevhodné z otho důvodu, že chci některé své programy zveřejnit formou Git repozitáře.

Díky za reakce.

Odpovědět 20.7.2013 18:41
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Martin Dráb
David Čápka:27.7.2013 19:21

Ahoj, devbook je otevřený projekt, když zde něco publikuješ, není problém to mít jinde, třeba na osobním webu. Samozřejmě není dobré to nahrát na všechny podobné servery, jelikož si toho všimne Googlebot a akorát nás pak zpenalizuje :) Přetažení věcí na devbook by ti mohlo přinést vyšší čtenost, nebo taky ne, to nikdo neví :)

Vkládání jen odkazů opravdu nepodporujeme, jelikož se ty soubory potom prostě vytrácely a odkazy nefungovaly. Proto vše co se týká článku musí u články zůstat, jen tak dokážeme tak velké množství informací udržovat.

Již nějakou dobu nejsem schopen sledovat všechny vlákna, takže mi tento dotaz unikl, omlouvám se, že jsem se k němu nevyjádřil.

Nahoru Odpovědět 27.7.2013 19:21
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.