Avatar
Dan Balarin
Člen
Avatar
Dan Balarin:13.7.2015 23:49

Dobrý večír všem vinšuju,
vzhledem k menšímu nedorozumění u nedávného Borce, mě napadla jedna fajn věc a to je spojení účtů. Při první návštěvě jsem si vytvořil účet, ale vzhledem k tomu že používám aktivně více PC na více místech a zároveň byla přidaná funkce "Přihlásit se pomocí FB". No a tak mojí blbostí vznikl druhý účet, problém nastal v tom že oba měli téměř identické jméno a nějakou dobu mi trvalo než jsem přišel na to že tu jsem na dvou účtech. Zpátky k tý funkci, pokud někdo má dva účty tak nějaká možnost je spojit v jeden, že by se dalo přihlásit i přes FB i přes normální údaje na jeden účet. Alternativa k tomu, možnost smazání účtu.

Odpovědět  +4 13.7.2015 23:49
"The number one benefit of information technology is that it empowers people to do what they want to do. It lets...
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:13.7.2015 23:58

Smazání účtu David před nějakou dobou zamítnul kvůli zachování struktury diskuzí, maximálně z něj smaže údaje, ale účat jako takový bude existovat (budou vypadat jako první 3 uživatelé píšící v tomto vlákně )

Merge účtů tu taky neni, moc často se to nestává, prostě ten druhý nepoužívej. Napiš o tom Davidovi do PM, ale asi to neni nic co by vadilo, takže se to tu může nechat (jen si u toho druhýho účtu třeba hoď na zeď a do popisu že je neaktivní a seš na tomhle), ale jinak bych to moc neřešil.

A mám za to, že pokud si měl na FB stejný email jako na síti, tak se spojily.

Nahoru Odpovědět  +1 13.7.2015 23:58
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Avatar
IT Man
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Adam Ježek
IT Man:14.7.2015 7:22

To bylo ještě jiný, kdy tu účty nebyly. Ten účet bude vypadat nějak takto.

Nahoru Odpovědět 14.7.2015 7:22
Cokoliv a kdokoliv může jednou uspět.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.