Diskuze: Nastavení emailu - podivné chování

ITnetwork Nastavení emailu - podivné chování

Aktivity (3)
Avatar
Dan Balarin
Člen
Avatar
Dan Balarin:27.6.2016 21:50

Dnes při aktualizování informací na profilu jsem si všiml chyby. Řekl bych že to je pouze špatně zobrazená informace ale i tak je to matoucí. V příloze je obrázek s jednotlivými kroky. Nejdříve se přihlásím s adresou dan.[email protected]­il.com, následně jdu do nastavení a tam v kolonce email je danbalarin@gmail.com. Přenastavím na email s tečkou a vyhodí to chybu že tento email je již zaregistrován (jistě že je, když se přes něj přihlašuji...). Takže dle mého úsudku je chyba někde v nastavování value do email inputu, jelikož se normálně přihlašuji s emailem s tečkou.

Odpovědět 27.6.2016 21:50
"The number one benefit of information technology is that it empowers people to do what they want to do. It lets...
Avatar
Dan Balarin
Člen
Avatar
Dan Balarin:27.6.2016 21:56

Nevšiml jsem si bugtrackeru, přesunuto tam...

Nahoru Odpovědět 27.6.2016 21:56
"The number one benefit of information technology is that it empowers people to do what they want to do. It lets...
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:3.7.2016 0:40

Jde o to, že tečka nehraje v emailu žádnou roli. Schválně si pošli mail na tvujmail@gmail.com i tvuj.mail@gmail.com i t.v.u.j.m.a.i.l.@gmail.com i na tvuj........................mail@gmail.com a pokaždé ti přijde.

Pokud je to v systému správně ošetřené (tak jako třeba u nás), tak se tečky také ignorují a z adresy se odstraní. Schválně zkus přihlášení s různě naházenými tečkami do mailu a pokaždé ti to projde, protože v tom není žádný rozdíl.

Nahoru Odpovědět 3.7.2016 0:40
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.