Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Neaktivní uživatel:8.12.2014 13:28

Zdravím,

mám dotaz ohledně navigace v obsahu. Popíšu svůj problém, učím se C++ a protože nejsem vyloženě milovník teorie, rovnou tvořím a držím se nějakého manuálu, nebo článku.

Ovšem na ITnetwork jsem narazil na problém, najít rychle v C++ třeba pole/array je pro mě oříšek, nutí mě to procházet několik článků a nemám jistotu že najdu co hledám. Přitom vím, že to tu někde je.

Říkal jsem si, jestli by nebylo šikovné mít nějaký rozcestník k podobným článkům. Zobrazil bych si mapu stránek, obsah nebo cokoliv, kde si vyberu ,,C++" -> ,,Array" a hodí mě to na článek, nebo zobrazí seznam článků co pojednává o Array.

Obecně je tu pro mě problém vyhledat konkrétní informaci. Třeba aktuálně přemýšlím, kde jsem viděl pojednání o strukturách v C++, že se zapisují trošku odlišně od C. Opět by bylo moc fajn ,,C++" -> ,,Struct"

V podstatě takový ,,API" přehled jazyka. A pokud tu něco takového je, tak to není dobře vidět :-)

A na závěr, vyhledávání v panelu vpravo nahoře mi nefunguje, přesměruje mě do Google vlastní vyhledávání a skončí s ,,Loading".

Odpovědět 8.12.2014 13:28
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Adam Ježek:8.12.2014 14:04

S google hledanim je chyba u tebe, me to v pohode najde, loading mi tam jen obcas problikne. Ale muzes to zatim resit normalnim googlem, hledani stylem

c++ array site:itnetwork.cz
Nahoru Odpovědět 8.12.2014 14:04
Pokud chceš odpovědět, klikni na odpovědět. Pokud chceš vložit zdroják, klikni na vložit zdroják (</>)
Avatar
Neaktivní uživatel:16.12.2014 14:34

Tak nápad patrně nepadl na úrodnou půdu.

Adam Ježek: Aha, pak to bude nejspíš lokální problém. Děkuji

Nahoru Odpovědět 16.12.2014 14:34
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.