Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
paanoik
Člen
Avatar
paanoik:31.7.2013 9:39

Zajímalo by mě, jak vlastně probíhá publikování článku na pozadí tohoto portálu. Zvyklý jsem, že bývají k dispozici editoři, korektoři a pak nějaký šéfredaktor, který zhodnotí finální kvalitu a například sekci, ve které článek vyjde.
Podařilo se mi najít jen seznam redaktorů, což je ale jen výpis lidí, co mají redakční práva .. viz třeba i já, co jsem sem plánoval začít psát aktivněji, ale dlouhodobě jsem onemocněl, takže jsem mezi redaktory několik měsíců, aniž bych cokoliv releasnul. (Což je btw prostor pro zlepšení - přidat userům další flag pro zobrazení "na zdi" redaktorů.)

Konkrétně bych pak touto formou rád požádal o nějaké zhodnocení "rozepsaného" článku. Opět, jsem zvyklý, že editoři prochází i rozepsané a vyjadřují se k nim průběžně. Pokud ovšem celou publikační činnost zastává pouze sdraco, chápu, že k tomu není prostor.

 
Odpovědět 31.7.2013 9:39
Avatar
Kit
Redaktor
Avatar
Odpovídá na paanoik
Kit:31.7.2013 9:53

Tady se používá trochu jiná sada pojmů. Ten, kdo se jinde nazývá autorem, je tady redaktorem. Podobně kdo se jinde nazývá šéfredaktorem, tady se nazývá adminem. Redaktoři tady de facto nejsou, protože veškerou redakční práci dělá David Čápka. Možná ještě x.

Nahoru Odpovědět  +1 31.7.2013 9:53
Vlastnosti objektů by neměly být veřejné. A to ani prostřednictvím getterů/setterů.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.