Avatar
Fredep
Redaktor
Avatar
Fredep:11.2.2015 16:16

Ahoj, poslední dobou se tu hodně konzultuje o vzhledu a o funkcích zdejší sítě. Všichni říkají, jak by to udělali lépe, co se jim tu nelíbí, vše kritizují, ale jen málo z nich má dobré nápady a návrhy. :@

Jsme programátoská sociální síť, proč se více nemůžeme podílet na rozvoji těchto stránek? :O Kdysi zde probíhalo mnoho machrů, nemohl by proto David Čápka sem tam vyhlásit machra na něco, u čeho bychom mohli rozvíjet tuto síť?

Mnoho lidí by například rádo vytvořilo nové ikonky, nebo komponenty pro ITnetwork, ale nechce se jim. S pomocí machra a menšího bodového ohodnocení vítěze by se síť mohla rychleji rozvíjet a David by si ušetřil trochu práce.

I kdyby toto nešlo zařídit, chtěl bych alespoň apelovat na ty, co pořád kritizují a nic nedělají. Pokuste se alespoň vytvořit nějaký propracovaný návrh a trochu ho předvést, než sedět na zadku a kritizovat Davida...

Jaký názor máte na to vy. Chtěli byste se podílet na vylepšování této síťě? :)

Editováno 11.2.2015 16:17
Odpovědět  +20 11.2.2015 16:16
Týmová práce je důležitá proto, aby bylo možno obvinit z neúspěchu někoho jiného.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.