Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Pepe
Člen
Avatar
Pepe:15.3.2016 22:01

Ahoj, protože mi nikdo neodpověděl ve starém vlákně, zkusím založit nové. Potřeboval bych ukázat šéfovi, za co utrácím jeho peníze. To znamená potřebuji nutně vidět seznam zakoupených článků. Vůbec by mě před nákupem nenapadlo, že něco tak samozřejmého tady chybí. Pokud je problém, takový seznam udělat, potřebuji po zakoupení článku dostat na email informaci, jaký článek jsem zakoupil a za kolik. Děkuji.

 
Odpovědět  +1 15.3.2016 22:01
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:20.3.2016 21:53

Zhruba před týdnem se tu někdo ptal na to samé, a řeší se to tu celkem často. Tato funkce tu NENÍ a momentálně se pracuje na implementaci důležitějších věcí.

Nahoru Odpovědět  -1 20.3.2016 21:53
Pokud chceš odpovědět, klikni na odpovědět. Pokud chceš vložit zdroják, klikni na vložit zdroják (</>)
Avatar
Pepe
Člen
Avatar
Odpovídá na Adam Ježek
Pepe:21.3.2016 15:24

Co je důležitější než informace pro zákazníka za co utratil svoje peníze ? Vzhledem k tomu, že se to tu celkem často řeší to asi zákazníkům dost schází, nemyslíte ? Když nakoupím za 2k kreditů, tak hodně brzo ztratím přehled za co jsem je použil. Nehledě na to, že mám pocit, že některé články co jsem si koupil jsou zase zamknuté.

 
Nahoru Odpovědět  +2 21.3.2016 15:24
Avatar
gullyCZ
Člen
Avatar
gullyCZ:19.5.2016 8:50

Připojuji se k tomuto požadavku. Na IT Network jsem utratil docela slušnou částku za prémiové články a myslím, že mám právo mít přehled o tom, co jsem si koupil a případně i kolik jsem celkem utratil. TOTO BY MĚLA BÝT PRIORITA. Rád bych se alespoň dozvěděl, na kdy plánujete tuto funkci implementovat.

 
Nahoru Odpovědět  +4 19.5.2016 8:50
Avatar
Petr Lipovský:9.7.2016 10:47

Také se připojuji k tomu požadavku. Pokud za něco zaplatím, proč bych neměl mít přehled o tom, co mám zakoupené. Po nějaké době si to opravdu nepamatujete. Když už to není přes rozhraní, tak alespoň mailem. Pokud se to tady řešilo, tak to asi lidi chtějí.

 
Nahoru Odpovědět 9.7.2016 10:47
Avatar
Ghst
Člen
Avatar
Ghst:22.8.2016 9:45

5 měsíců bez zodpovězení dotazu. Také se mi zdá, že k některým článkům, které jsem si zakoupil jsem ztratil přístup.

 
Nahoru Odpovědět  +1 22.8.2016 9:45
Avatar
gullyCZ
Člen
Avatar
gullyCZ:28. června 9:35

Hmm... Tady už jsem to právě kvůli tomu jejich přístupu zabalil ... Hrají si tady na bůhvíco, ale uživatel je ten poslední, kdo je zajímá. Zajímají je jenom jeho peníze ...

Editováno 28. června 9:37
 
Nahoru Odpovědět  +1 28. června 9:35
Avatar
Ghst
Člen
Avatar
Odpovídá na gullyCZ
Ghst:29. června 13:56

Hele když si pročteš forum, je tu mnoho skvělých nápadů na zlepšení, většina bez reakce adminů, ev. odpověď máme na práci důležitější věci, než naslouchat komunitě.

Vidím to tu stějně, zajdu sem max. když se nudím.

 
Nahoru Odpovědět  +1 29. června 13:56
Avatar
gullyCZ
Člen
Avatar
Odpovídá na Ghst
gullyCZ:29. června 15:32

Běžně, když si člověk něco někde na nějakém serveru zaplatí, tak to vidí ve sém účtu. Např. na Alze vidím nejen všechny objednávky, ale pokud jsem si zakoupil digitální knihu, hubu, licenci apod., tak vše vidím ve svém účtu. A to je jen jeden příklad z mnoha. Bohužel tady na IT NETWORK léta neřešitelná záležitost!

Možná bychom se mohli obrátit i jinam, nejsem si totiž vůbec jistý, jestli by tyto informace neměl mít uživatel (v tomto případě zákazník) k dispozici. Když to po dobrém nejde ...

 
Nahoru Odpovědět 29. června 15:32
Avatar
Ghst
Člen
Avatar
Odpovídá na gullyCZ
Ghst:30. června 14:15

Běžné to je, nicméně zde to není forma nákupu, ty za dobrovolný příspěvek na provoz dostaneš body, které pak vyměníš za článek. Být to nákup museli by z toho odvádět daň, a ty dostat nějakou fakturu.

Já když něcochci studovat, koupím si radši knihu, je to levnější, než nějaká série o 12 článcích, navíc mi to zůstane. Výtka že to není aktuální, mnoho článků zde je z roku 2011-2013 bez aktualizace.

Koukám na zvláštní řazení vláken na fóru, nikdo si naší diskuse nevšimne...

 
Nahoru Odpovědět 30. června 14:15
Avatar
gullyCZ
Člen
Avatar
Odpovídá na Ghst
gullyCZ:30. června 20:48

Aha. A můžu se zeptat, kam ty penize, za ktery si koupím body, jdou? Cely to tu nějak smrdi, bych řekl.
Jinak to s tou knihou je dobry, musim se smat :-) Kdyz bychom si tu vetu prelozili, mohla by znit treba takto: "Články, které tu vychází, nejsou vubec dobré pro to, abyste se z nich něco naučili, kupte si raději knihu, navíc vás vyjde levněji." A aktuálnost, resp. datum vydání č poslední úpravy článku - no tak to je další z věcí, která zde i přes mnoho požadavků ( vč. mého též) chybí. Mimohodem článek má tu výhodu, že ho lze případně do jisté míry aktualizovat a v ramci jeho diskuze poskytuje čtenáři zpětnou vazbu. Toto kniha neumí a nikdy umět nebude.

 
Nahoru Odpovědět 30. června 20:48
Avatar
Ghst
Člen
Avatar
Ghst:12. července 14:21

Ohledně peněz ti neodpovím, to mohu pouze odhadovat.

S knihami máš pravdu,nicméně ty myšlenky jsou pořád stejné, může se změnit způsob naprogramování, s využitím nově vydaných funkcí daného programovacího jazyka, což pro pochopení problematiky ti stačí, každopádně knihy mají jiné výhody.
Hlavní problém je že pokud sháníš česky psanou knihu, je to překlad anglické verze, který vyšl po několika letech.

Pak taky záleží co studuješ, na ukázku nějakého programování je lepší procházet zdrojáky, alenějaké best-practicles je lepší z knihy.

Když si spočítáš kolik bys zaplatil za celou sérii a srovnal s knihou, nebude to velký rozdíl.

 
Nahoru Odpovědět 12. července 14:21
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 12 zpráv z 12.