Diskuze: smazání účtu

ITnetwork smazání účtu

Aktivity (3)
Avatar
Don
Neregistrovaný
Avatar
Don:14.7.2013 22:11

Chci si smazat svůj účet. Požádal jsem si skrz email a bylo mně lehce arogantně odpovězeno že je to v plánu. Dnes jsem se chtěl přihlásit k účtu a ejhle, nejde to. K účtu je změněná emailová adresa a heslo tudíž si nemůžu zažádat ani o reset hesla. Doufám že admin si přestane počítat korunky sypající se z reklamy a začne se chovat férově. Tenhle web komerce přímo zabíjí.
Ještě jednou žádám. Smaž můj účet, články a mé osobní data. Nechci nadále být spojován s tímhle portálem prošpikovaným reklamou. Děkuji.

 
Odpovědět 14.7.2013 22:11
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Don
TomBen:14.7.2013 23:11

Přijde mi divné mazat články zpětně. Co reakce lidí a komentáře?
Je to jako bys chtěl ve včerejších novinách škrtat.
Co se týče komerce, tak ta to prostě živí. Nechápu proč by to měl
někdo platit ze svého, aby se ostatní měli na čem bavit, když to
reklama může zaplatit sama.
Osobní data tu snad ani žádná nejsou. Jedině email a ten píšeš,
že je změněn.

Je to fakt jenom ta reklama, co tě žere nebo je za tím ještě něco?

Nahoru Odpovědět 14.7.2013 23:11
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Avatar
Vojtěch Pospíchal:14.7.2013 23:51

David Čápka a arogantní odpověď? To se mi trochu nezdá. Není za tou záminkou komerce ještě nějaký důvod?

 
Nahoru Odpovědět 14.7.2013 23:51
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Don
David Čápka:15.7.2013 19:58

Ahoj Done, po tvém arogantním emailu jsem (jak jsi mě žádal) odstranil osobní data z tvého účtu. Jelikož email je osobní údaj, tak se ti do účtu nejde přihlásit (nečekaně). Pokud chceš účet nadále využívat, tak si vytvoř nový.

Jinak mě mrzí mě tvá evidentní frustrace a nutnost dělat problémy za každou cenu. Ačkoli jsem si byl po prvním emailu jist, že se z tvé strany jedná pouze o provokaci, vyhradil jsem si přeci jen čas a podíval se na tvé články, které teď okamžitě potřebuješ vymazat, i když jsem ti vysvětloval, že na to nemáme nástroje. Jsou celkem 3, všechny z prvních časů devbooku, silně pod limitem minimálního počtu znaků, dnes bychom je ani neschválili. Ve 2 učíš nakreslit kolečko v Gimpu, v dalším jak nainstalovat Apache, návod nemá ani jednu stránku.

Články jsem ručně přes databázi smazal. K reklamám řeknu jen to, že provozovat web kam chodí statisíce lidí něco stojí, že si to neuvědomuješ jen svědčí o tvé zabedněnosti. Věřím, že jsem ti tedy umožnil udělat něco velmi urgentního a důležitého, v čem stála existence zdejších článků v cestě. Komentáře ani účet smazány nebudou, jelikož jsou integritně vázány na další věci v databázi, další stížnosti prosím směřuj na evropský soud (jak jsi mi vyhrožoval). Měj se hezky.

Nahoru Odpovědět  +2 15.7.2013 19:58
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Michal Vašíček:15.7.2013 21:48

evropský soud? WTF? :D David Čápka měl bys udělat podmínky používání, který musí odsouhlasit při registraci a do nich napsat, že všechno, co na devbook kdo dá, stává se majetkem devbooku.

Nahoru Odpovědět 15.7.2013 21:48
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.