Diskuze: Zprávy - možná vylepšení

ITnetwork Zprávy - možná vylepšení

Aktivity (3)
Avatar
Pavel
Redaktor
Avatar
Pavel:17.8.2015 14:13

Ahoj,
Předem bych chcel vyvojárum ITnetwork poděkovat. Je viditelné, že spota podmětů co byla vyřčema je realizovaná - kuci, jen tak dál :-)

A ted k mému dalšímu návru - tentokrát Zpravy (PM):
Zezačátku jsem je nepsal, tak jsem neměl důvod, ale situace se změnila tak bych navrhoval:

  • ke zpravam přidat předmět a jednotlivé diskuze k daným zprávám seskupovat: jelikož ted jsou všechny na jedny hromadě od 1 uživatele a jsou tím pádem nepřehledné pokud s daným uživatelem řešíte více různých věcí.
  • jelikož ITN má skupiny, dal bych volbu odeslat PM skupině: je mi jedno kdo mi odpovi z dané skupiny pokud řeším specifický problém. Tím že musím psát jen jednomu, čekací doba se výrazně s zbytečne prodlužuje.
  • přidat volbu, že si uživatel zprávu přečetl: jsem klidnější když to budu vět a jednak i vím, že dotyčný nemuže později říct, že o tom nevěděl.
  • při nové zprávě mít jednak nějaky svůj adresář (třeba koho sleduji) a pak adresář všech, co se vyhledávají podle písmen co zadám, ale všech kombinací. Pokud má iživatel 2 slovný nick a znáš jen 2 slovo, nic nenakdeš: prostě jak na mobilu, psat někomu, když víte zhruba nick je těžký a navíc dislektik :-D = katastrofa

Děkuji

Pavel

 
Odpovědět 17.8.2015 14:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.