Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
marcelmraz
Člen
Avatar
marcelmraz:29.5.2015 13:32

Ahojte, vybírám mezi těmito školami. Na čvut je obor volitelný v průběhu studia a na mu jsem přijatý na obor aplikovaná informatika bez specializace. Vzhledem k tomu že nevím jaký přesně obor chci studovat, tak se mi líbí víc čvut. Na druhou stranu Brno u mě jasně vede. Máte někdo zkušenosti s jednou či druhou školou? V čem jsou školy jiné, jestli jsou? Kterou byste doporučili? Není to jedno kde budu informatiku studovat? (vzhledem k těmto školám - obě v čr patří k těm lepším)

 
Odpovědět 29.5.2015 13:32
Avatar
Odpovídá na marcelmraz
Dominik Chrastek:2.6.2015 13:42

Řešil jsem letos něco podobného, vybíral jsem si mezi ČVUT FIT a MFF, nakonec jsem zvolil Mamatickou informatiku na FI MUNI. Pokud u tebe jasně vede Brno, tak běž tam, podle mě se ty univerzity od sebe nějak extrémně lišit nebudou.

Nahoru Odpovědět 2.6.2015 13:42
Matematika: jednoduchá pravidla, složité následky.
Avatar
David Novák
Redaktor
Avatar
Odpovídá na marcelmraz
David Novák:2.6.2015 14:50

proč ne VUT FIT v Brně?
Podobně jak ČVUT je to praktičtěji zaměřené.. A absolventi jsou obecně kvalitnější a použitelnější než z FI MUNI.. Na druhou stranu je pravda, že je to zase podstatně těžší.. ;)

Nahoru Odpovědět 2.6.2015 14:50
Chyba je mezi klávesnicí a židlí.
Avatar
mnauik
Člen
Avatar
mnauik:2.6.2015 21:57

Pokud chces praktictejsi (aplikovanou) informatiku, muzes zkusit program SIT na CVUT FEL. je ale novy, ale berte na vedomi, ze muze obsahovat bugy. No, ale jsou tam zajimave predmety, zhodnotit muzes sam, viz nize odkaz.

http://sit.fel.cvut.cz/

A predmety:
http://sit.fel.cvut.cz/studijni-plan/

ja si tam pro jistotu dam prihlasku, kdybych ted nahodou nedal KyR. SIT mi prijde zajimavejsi a lepsi nez KyR :)

Nahoru Odpovědět 2.6.2015 21:57
minusuj mě, ale zdůvodni to ;)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.