Avatar
Perry
Člen
Avatar
Perry:4.1.2015 19:35

Zdravím,

hledám 3D grafika pro můj herní projekt, na kterém pracuji pro zábavu ve volném čase. Zatím je hra v počátku vývoje. Poptávám grafika raději dříve, než později.

Co/koho hledám: Sháním grafika pro statické modely (s možností nějaké malé efektové animace). Možnost podílet se také na gamedesignu. Klidně můžete být i začátečník (!= umím vymodelovat krychli a zbytek se naučím), který by se rád ve volném čase zdokonalil v modelování.

Typ hry: Jedná se o pokračování mobilní hry World of Trains - http://www.worldoftrains.cz/. Tentokrát bych rád udělal PC verzi (s případnou možností mobilního portu).

Použitá technologie: Vlastní C++ engine (žádné Unity)

Finance: V případě úspěšného dokončení projektu podíl ze zisku. Pokud budu s prací grafika spokojen, je možné se domluvit i na nějaké odměně během vývoje. Bohužel, nemůžu platit grafika na full-time ani hodinovou sazbu.

Kontakt: info(at)perry.cz

Moje reference: http://www.perry.cz/reference/

Lokalita: kdekoliv - online kontakt. V případě lokace Plzeň a okolí i osobní kontakt.

Díky

Perry

Editováno 4.1.2015 19:36
 
Odpovědět  +1 4.1.2015 19:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.