Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Kit se s vámi loučí

Volná diskuze Kit se s vámi loučí

Aktivity (1)
Avatar
Kit
Neregistrovaný
Avatar
Kit:23.2.2014 15:03

Zapomněl jsem uvést adresu: kit.saels@gmail.com

 
Odpovědět 23.2.2014 15:03
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:23.2.2014 15:51

Takže Kite, vůbec jsi mě nezklamal a udělal z toho veřejnou flámu. V PM jsi se se mnou přestal bavit již dávno, takže ti to tedy napíši veřejně, když je to styl komunikace, který máš rád.

Mrzí mě, že jsi neuspěl v reálném životě, ale té tvé arogance bylo prostě již příliš, tvé záměry na devbooku nejsou pomáhat nebo se vzdělávat, ale dokazovat si že ty tvé názory jsou správné.

Nikdo ti neříkal, ať sem přestaneš psát, říkal jsem ti, ať sem přestaneš psát nesmysly s gettery a IDE a ty víš s čím ještě. Podle tebe je totiž všechno na hovno a všichni jsou blbci. Co jsi se urazil to tu vypadá o mnoho lépe, nemohl jsem si nevšimnout, jak negativně tu ovlivňuješ atmosféru. V posledních několika týdnech jsi již jen mínuskoval mé komentáře a články. Nevidím tedy důvod k tomu, abys měl aktivní účet. Toť odemne vše, dále se s tebou již bavit nebudu.

Nahoru Odpovědět  ±0 23.2.2014 15:51
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Avatar
Kit
Neregistrovaný
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Kit:23.2.2014 16:42

Na PM jsi přestal reagovat, proto jsem ho přestal používat. Pokud vím, tak jsem ti neodpověděl na jednu otázku, kterou jsem považoval za zbytečnou a odpověď by stejně nic nevyřešila.

Argumenty "ad hominem" nebudu komentovat.

Mínuskovat nesmyslné články a komentáře bylo přece mým právem člena. Podívej se na moji auru. Dával jsem víc plusek než mínusek.

 
Nahoru Odpovědět 23.2.2014 16:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Tato diskuze byla označena moderátorem jako nekonstruktivní a myslíme si, že nemá pro veřejnost příliš vysokou hodnotu. Členy můžete samozřejmě stále oslovit soukromě a to formou zpráv nebo chatu.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.